Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Mayıs 2024 Cumartesi

Sinagogu yakmaya çalışan saldırganı polis öldürdü

Fransa'nın Rouen kentinde, bir sinagogu ateşe vermeye çalışan kişi, polisin 'teslim ol' ihtarına uymayınca açılan ateş sonucu öldürüldü.

Fransa'nın Normandiya Bölgesi'nde bulunan Rouen kentinde, dün sabah 06.45'te bir sinagogda kundaklama girişimi yaşandı. Saldırgan, polisin 'teslim ol' çağrılarına uymadı ve açılan ateşle öldürüldü. Fransa İçişleri Bakanı Gérald Darmanin de sosyal medyadan yaptığı açıklamada, polisi 'duyarlılıkları ve cesaretlerinden' dolayı tebrik etti.

Savcılık, ibadethaneyi kundaklamaya teşebbüs ve mukavemet gerekçeleriyle soruşturma başlatırken; olaya müdahil olan polis memurları da incelemeye alındı.

Geri Dön 18 Mayıs 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN