Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Ocak 2024 Çarşamba

Şiddete uğrayan kediye 100 avro tazminat

Fransa'da bir mahkeme, sahibi tarafından eziyet edilerek öldürülen kediye 100 avro tazminat ödenmesine karar verdi. Tazminatın nereye ödeneceği bilinmiyor.

Fransa’da Lille Ceza Mahkemesi hayvanlara karşı işlenen şiddet davalarında bir ilke imza atarak emsal bir karar verdi. Le Parisien’in haberine göre, Temmuz 2023’te çöp kutusunda ölü bulunan bir kedinin sahibine hayvana şiddet gerekçesiyle dava açıldı. Mahkeme sırasında, sanık, bir yaşındaki kedisini, çocuğunu tırmaladığı için eziyet ederek öldürdüğünü itiraf etti. Mahkeme sanık hakkında, 8 ay ertelenmiş hapis cezası kararını ve ömür boyunca evcil hayvan sahibi olmama kararı verdi.

Buna ek olarak emsal bir karara imza atılarak, eziyet edilerek öldürülen kediye 100 avro tazminat ödemesine hükmedildi. Ancak ölen kedi için verilen tazminatın nereye ödeneceğine ilişkin henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Geri Dön 17 Ocak 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN