Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
06 Aralık 2022 Salı

Siber saldırıya uğrayan hastane ameliyatları askıya aldı

Fransa’nın başkenti Paris’te bir hastane siber saldırıların hedefi oldu. Hastanede ameliyatlar geçici süreliğine askıya alındı.

Fransa Sağlık Bakanlığı, Paris’te bir hastanenin geçtiğimiz hafta sonu siber saldırıların hedefi olduğunu ve bu nedenle tüm ameliyatların askıya alındığını açıkladı. Ameliyat olması gereken hastaların çevredeki başka hastanelere transfer edildiği, hastanedeki muayene ve tedavilerin ise devam ettiği bildirildi. 

Fransa’da hastaneler ve sağlık sistemi, geçtiğimiz yıl içinde çok kez siber saldırıların hedefi oldu. Ağustos ayında Paris yakınlarındaki bir hastanenin sistemi hacklenmiş, saldırganlar, hastaların özel bilgilerini dark web’e sızdırma tehdidiyle 10 milyon dolar fidye talep etmişti. 

Geri Dön 06 Aralık 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN