Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Kasım 2022 Perşembe

Sendikalardan grev ve protesto çağrısı

Fransa’da farklı sektörlerden işçiler maaşlarının enflasyon oranında artması ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi adına bugün ülke çapında genel greve hazırlanıyor.

Toplu taşıma çalışanları da greve gidecek, bu nedenle özellikle başkent Paris’te metro, tren ve otobüs seferlerinin büyük ölçüde sekteye uğraması bekleniyor. 

Sendikalar, vatandaşlara, enflasyon karşısında düşen alım gücünü ve Cumhurbaşkanı Macron’un emeklilik yaşını 62’den 65’e çıkarma planlarını protesto etmek için yarın sokağa inme çağrısında bulundu. Fransa’nın en büyük işçi sendikası CGT, yarın ülkenin farklı bölgelerinde 150 ila 200 protesto gösterisi beklendiğini açıkladı. 

Salı günü de, ülkedeki işsizler sembolik bir greve gitmişti. Uzun süreli işsizlerin durumuna dikkat çekmek için yapılan grevde, ülke genelinde 70 farklı bölgede işsizler sokaklarda çöp topladı, dar gelirli mahallelerde mobilyaların tamiratına yardım etti, ve evsizlere yemek dağıttı. 

Geri Dön 10 Kasım 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN