Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
18 Mayıs 2023 Perşembe

Sarkozy’e üç yıl hapis cezası

Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin, üç yıllık hapis cezası onandı. Sarkozy, cezasını ev hapsinde ve elektronik kelepçeyle çekecek.

Sarkozy’e üç yıl hapis cezası

Paris Temyiz Mahkemesi, eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’ye ‘yolsuzluk’ suçlaması nedeniyle verilen üç yıllık hapis cezasını onadı. Ancak Sarkozy hapse girmeyecek, ceza süresini elektronik kelepçe takarak ev hapsinde geçirecek. 

Sarkozy, kendisine açılan soruşturmalar hakkında bilgi edinmek için eski yargıç Gilbert Azibert'e rüşvet teklif etmekten suçlu bulunmuştu. Ayrıca, eski Cumhurbaşkanı’nın seçim kampanyası için Libya’nın eski lideri Kaddafi’den yasa dışı finansman aldığı suçlamasıyla açılan başka bir dava da devam ediyor. 

Verilen ceza kesinleşirse Sarkozy, modern Fransa tarihinde hapis cezasına çarptırılmış ilk cumhurbaşkanı olacak.

Geri Dön 18 Mayıs 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN