Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Haziran 2024 Çarşamba

Sarkozy: Erken seçim büyük risk

Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, erken seçim kararını "Ülke için büyük bir risk" sözleriyle değerlendirdi.

Fransa’nın eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un erken seçim kararını sert bir dille eleştirdi. Sarkozy, "Ülke için büyük bir risk söz konusu" ifadelerini kullandı.

Le Journal de Dimanche gazetesine konuşan Sarkozy, "Erken seçimler, aşırı sağa oy veren seçmenin öfkesini tersine çevirmek yerine daha da artıracak" dedi. Ayrıca aşırı sağın sandıktan lider çıkma riskinin yüksek olduğunu ileri sürdü.

Sarkozy, kurucusu olduğu Cumhuriyetçiler Partisi'nin (LR) Genel Başkanı Eric Ciotti’nin aşırı sağcılarla ittifak yapma kararını "uygunsuz" olarak değerlendirdi. Ciotti'nin kararı, parti içinde tartışmalara yol açtı ve 12 Haziran'da düzenlenen toplantıda partiden ihraç edilmesine karar verildi.

Geri Dön 19 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN