Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
30 Aralık 2022 Cuma

Sağlık Bakanı’ndan grevdeki hekimlere tepki

Fransa’da çalışma koşullarının iyileştirilmesini ve muayene ücretlerine zam talep eden pratisyen hekimlere Sağlık Bakanı François Braun’dan tepki geldi.

Fransa’da pratisyen hekimler muayene ücretinin 25 avrodan 50 avroya çıkarılmasını ve çalışma koşullarının iyileştirilmesini talep ediyor. Hekimler bu nedenle hafta başından bu yana grev yapıyor. Grevin 2 Ocak’a kadar da devam edeceği belirtildi. Grevi organize eden ‘Yarının Doktorları’ kolektifi, muayene ücretlerinin 20 yılı aşkın süredir doğru düzgün zamlanmadığını dile getirdi, hekimlerin hak ettiği değeri görmediğine dikkat çekti. 

Sağlık Bakanı: Doğru zaman değil

Sağlık Bakanı François Braun, sağlık sisteminin şu anda çeşitli salgınlar nedeniyle zor durumda olduğunu söyleyerek hekimlerin bu dönemde greve gitme kararını eleştirdi, “Doğru zaman değil” ifadelerini kullandı. Bakan, ülkenin sağlık sisteminde reform çalışmalarına ocak ayında başlanacağını taahhüt etti. 

Geri Dön 30 Aralık 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN