Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Nisan 2024 Cuma

Rusya’dan Fransa’ya: Ukrayna’ya asker göndermeyin

Rusya Savunma Bakanlığı, Fransa'ya Ukrayna'ya asker göndermesi durumunda bunun Fransa için yeni problemler yaratabileceği konusunda uyarıda bulundu.

Rus Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Fransız mevkidaşı Sebastien Lecornu ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde bu uyarıyı iletti. Görüşmede, Lecornu ayrıca Moskova'daki Crocus Hall City konser salonuna yapılan terör saldırısı nedeniyle Rusya'ya başsağlığı dileklerini sundu.

Rus makamlarının paylaştığı bilgilere göre, Fransa, saldırının sorumluluğunu terör örgütü IŞİD'e atfetti ve Ukrayna ile Batılı ülkelerin bu terör eylemine karışmadığına dair vurgu yaptı. Şoygu, terör saldırısına ilişkin soruşturmanın devam ettiğini ve sorumluların cezalandırılacağını belirtti. Ayrıca, soruşturma sırasında terör saldırısının organizasyonu ile ilgili olarak Ukrayna'ya dair bilgilerin bulunduğu ifade edildi.

Geri Dön 05 Nisan 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN