Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Ekim 2022 Cuma

Rafineri grevi: Hükûmetten TotalEnergies’e zam çağrısı

Fransa’da rafinerilerin çoğunda grev sürüyor. Akaryakıt tedariki iyice krize girdi. Maliye Bakanı Bruno Le Maire, enerji devi TotalEnergies’i maaşlara zam yapmaya çağırdı.

Fransa’da maaşlarının enflasyona endeksli zamlanmasını talep eden akaryakıt işçileri, 7 rafineriden 5’inde grevlerine devam ediyor. Yaklaşık 2 haftadır süren grev, Fransa’nın petrol üretiminde yüzde 60’ın üzerinde düşüşe ve benzin istasyonlarında ciddi tedarik sorunlarına yol açtı.

Fransa’nın Maliye Bakanı Bruno Le Maire, enerji devi TotalEnergies’i maaşlara zam yapmaya çağırdı, şirketin bu sene elde ettiği aşırı karlar nedeniyle çalışanların maaşlarını artırma ‘imkanı ve sorumluluğu’ olduğunu dile getirdi. Ancak şirket, ‘koşulların müzakereler için uygun olmadığı’ açıklamasında bulundu, çalışanlarına bir defalık ikramiye ödeyebileceğini belirtti. 

Geri Dön 14 Ekim 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN