Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Ekim 2022 Çarşamba

Rafineri grevi etkili oluyor

Fransa’da rafineri çalışanlarının greve gitmesinin yol açtığı akaryakıt krizi giderek derinleşiyor. Akaryakıt istasyonlarının 3’te birinde benzin bulunamıyor.

Rafineri grevi etkili oluyor

Fransa’da rafineri çalışanlarının greve gitmesinin yol açtığı akaryakıt krizi giderek derinleşiyor. Akaryakıt istasyonlarının yaklaşık 3’te birinde benzin bulunamıyor, ülkenin birçok bölgesinde bidonla benzin stoklamak yasaklandı. Grevler nedeniyle dizelin fiyatı bir haftada 10 sent arttı. 

Cumhurbaşkanı Macron ve bakanların müzakere çağrıları sonuç vermeyince hükümet sözcüsü Olivier Veran rafinerilere devlet müdahelesi tehdidinde bulundu, ’Ablukalar derhal kaldırılmazsa hükümet olarak duruma müdahale edeceğiz ve kaldırmak için mücadele edeceğiz’ açıklamasında bulundu. 

Rafineri işçileri, 2022 için maaşlarına yüzde 10 zam istiyor. Enerji krizi nedeniyle yılın sadece ilk 3 ayında 10,6 milyar dolar kar eden TotalEnergies ise uzlaşmaya yanaşmıyor. 

Geri Dön 12 Ekim 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN