Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Temmuz 2023 Perşembe

Protestoların sigortacılara maliyeti 650 milyon avro

Fransa'da protestolar sırasında yağmalanan ve hasar gören dükkanların sigortacılara maliyetinin en az 650 milyon avro olacağı öngörüldü.

Fransa’da 17 yaşındaki Cezayir asıllı gencin polis kurşunuyla öldürülmesinin ardından patlak veren ve kısa sürede çığırından çıkan şiddetli protestolarda yağmalanan ve hasar gören dükkanların sigortacılara maliyetinin en az 650 milyon avro olacağı tahmin ediliyor. 

Fransız sigorta şirketleri federasyonu France Assureurs’ün verilerine göre; protestolarda yaklaşık 3 bin 900 işletme, kamu binası, ve araç hasar gördü. Eylemlerle ilgili hasara ilişkin şu ana kadar toplam 11.300 sigorta talebi yapıldı. 

Tahmini hasar, ülkede bir önceki büyük ayaklanma olan 2005 protestolarında oluşan hasarın üç katından fazla. Fransa’da 2005 yılında göçmen kökenli iki gencin polis tarafından kovalanırken elektrik çarpması nedeniyle hayatını kaybetmesinin ardından ülke genelinde ayaklanma başlamıştı. 

Geri Dön 13 Temmuz 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN