Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Temmuz 2023 Perşembe

Protestolara katılan 700’ü aşkın kişiye hapis cezası

Fransa’da 17 yaşındaki bir gencin polis tarafından öldürülmesinin ardından başlayan ve kısa sürede ülkeyi yangın yerine çeviren şiddetli protestolara katılan 700’ü aşkın kişiye hapis cezası verildi.

Protestolara katılan 700’ü aşkın kişiye hapis cezası

Adalet Bakanı Eric Dupond-Moretti, RTL’ye verdiği demeçte, 742 eylemcinin hapis cezasına çarptırıldığını duyurdu. Dupond-Moretti, ’Sert ve sistematik bir yanıt verilmesi son derece önemliydi’ diyerek yargıçların katı tavrına övgüde bulundu.

Sanıkların yüzde 95’inden fazlası, vandalizm ve polis memurlarına saldırma suçlarından hüküm giydi.

Birçok avukat, yargı sürecinin adilliği ve hapis cezalarının gerçekten gerekli olup olmadığıyla ilgili endişelerini dile getirdi. Avukat Camille Bal, müvekkillerinden birinin, yağmalanmış bir süpermarketten bir şişe içki çaldığı için dokuz ay hapis cezasına çarptırıldığını belirterek, özellikle sabıka kaydı olmayan gençlere verilen cezaların çok ağır olduğunu vurguladı.

Geri Dön 20 Temmuz 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN