Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Ekim 2022 Perşembe

Polisle protestocular arasında çatışma

Başkent Paris’te hayat pahalılığına karşı vatandaşlar protesto gösterisi düzenledi. Gösterilerde polisle protestocular arasında çatışma çıktı, 15 kişi gözaltına alındı.

Fransa’da rafinerilerde ve akaryakıt depolarında başlayan grevin ardından, ulaşım, sağlık ve eğitim sektörleri başta olmak üzere çok sayıda sektörde de çalışanlar salı günü iş bırakma eylemi yaptı ve protesto için sokağa indi. 

Başta başkent Paris olmak üzere ülkenin her tarafında 100 binden fazla insan, alım gücündeki düşüşü protesto etmek ve maaş artışı talep etmek için bir araya geldi. Paris’te yapılan yürüyüşte çöp kutuları ateşe verildi, bazı dükkan vitrini ve reklam panoları kırıldı. Protestolara polis müdahale etti, İçişleri Bakanlığı verilerine göre ülke genelinde 15 kişi gözaltına alındı. 

Geri Dön 20 Ekim 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN