Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Temmuz 2023 Cumartesi

Polisin orantısız müdahalesine 10 soruşturma

İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, gencin ölümünden sonra başlayan ve kısa sürede çığırından çıkan gösteriler sırasında polisin uygunsuz müdahalesine dair 10 soruşturma başlatıldığını açıkladı. 

Bunlardan biri, plastik mermi isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden bir motosikletli kurye, bir diğeri ise yine plastik mermi isabet etmesi sonucu komaya giren bir adam hakkında. 

Ülke genelinde patlak veren gösteriler, 17 yaşındaki gencin öldürülmesinden iki hafta önce yine dur ihtarına uymadığı için polis tarafından vurulan başka bir göçmen kökenli gencin ölümünü gündeme getirdi. 19 yaşındaki Alhoussein Camara, Batı Fransa’da işe giderken, trafik polisinin dur emrine uymadığı için vurularak öldürülmüştü. Ancak olay anından bir video ya fotoğraf olmadığı için, polisin ifadesine inanıldı. 

Geri Dön 08 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN