Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Eylül 2023 Cuma

Polisin 'dur ihtarına' uymayan 16 yaşındaki genç öldü

Başkent Paris’in bir banliyösünde, polisin dur ihtarına uymadığı iddia edilen 16 yaşındaki bir motosiklet sürücüsü, motosikletinin polis aracıyla çarpışması sonucu öldü. İki polis memuru gözaltına alındı, kazanın yaşandığı koşullar belirsizliğini koruyor.

Olay 6 Eylül Çarşamba günü yaşandı. Kazada ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan genç, çarşamba gecesi hayatını kaybetti. Fransız medyasında Sefa S. ismiyle tanımlanan gencin göçmen kökenli olduğu tahmin ediliyor.

Savcılık, gözaltındaki iki polis memuru hakkında, ‘istemsizce yaralanmaya sebebiyet vermekten’ soruşturma başlattı.

Hükümet sözcüsü Olivier Veran, "Durum ne kadar ciddi olursa olsun, henüz sahip olmadığımız cevaplara ihtiyaç var" diyerek, Fransız halkını sükûnete çağırdı. Herhangi bir ayaklanma ihtimaline karşı, bölgede ek güvenlik güçleri görevlendirdi.

Haziran ayının sonunda Paris’in başka bir banliyösünde 17 yaşındaki göçmen kökenli Nahel M.’in 'dur ihtarına' uymadığı için polis kurşunuyla öldürülmesi, ülkede günlerce devam eden şiddetli ayaklanmalara yol açmıştı.

Geri Dön 08 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN