Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
18 Temmuz 2023 Salı

Polis şiddeti protestosu, 'polis yetersizliği' gerekçesiyle yasaklandı

Fransız yetkililer, geçtiğimiz cumartesi günü Paris’te yapılması planlanan polis şiddeti protestosunu ‘polis yetersizliği’ nedeniyle yasakladı.

Polis şiddeti protestosu, 'polis yetersizliği' gerekçesiyle yasaklandı

Sivil toplum kuruluşları, bu yasak karşısında, Fransa hükûmetinin ‘giderek daha baskıcı hale gelen’ yaklaşımına dikkat çekti.

Paris Polis Şefi: Polis yoruldu

Paris İdare Mahkemesi, polis şiddetiyle mücadele örgütlerinin protesto yasağına yaptığı itirazı reddetti. Paris Polis Şefi Laurent Nunez, protesto yasağının sebebinin, gösterilere şiddet yanlısı kişilerin katılması olasılığı olduğunu belirtti. Nunez, "Polis yoruldu" diyerek, gösterilerde düzeni sağlamak için yeterli memur olmadığını ifade etti.

Fransa’da ulusal bayram olarak kutlanan 14 Temmuz Bastille günü ve 15-16 Temmuz hafta sonunda da, polis şiddetiyle bağlantılı olarak düzenlenecek her türlü protesto yasaklanmıştı. 

Geri Dön 18 Temmuz 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN