Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alacaklara müjde - 22 Eylül 2023 Oktan Erdikmen
Almanya’da ev almak için doğru zaman mı?
Yeni program: Pazar Sendromu - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
09 Eylül 2023 Cumartesi

Polis aracıyla çarpışan çocuğun beyin ölümü gerçekleşti

Elancourt'da, önceki gün yaşanan olayda polis aracı ile bir motosikletin çarpışması sonucunda ağır yaralanan 16 yaşındaki Sefa Şahin adlı çocuğun beyin ölümü gerçekleşti. 

Olay, Paris'e 40 kilometre uzaklıktaki Elancourt kentinde meydana gelmişti. 16 yaşındaki Şahin, olayda ağır yaralanmıştı. İncelenen kamera görüntülerinde, polis aracının motosikleti takip ettiği görülüyordu. İncelenen bu görüntüler sonucunda 2 polis memuru gözaltına alındı. Olayla ilgili olarak 'polisin dur ihtarına uyulmadığı' iddiası da dikkate alınarak 2 ayrı soruşturma başlatılmıştı.

Sefa Şahin'in ailesinin avukatı Yassine Bouzrou, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Sefa Şahin'in beyin ölümünün gerçekleştiğini ve medyada polislerin açıklamalarına dayalı olarak 'gencin polislerin aracına vurduğu' şeklindeki iddiaları yalanladı. Bouzrou, polislerin Şahin'i araçlarıyla takip ettiğini belirterek, olayla ilgili 'kasten adam öldürmeye teşebbüs' suçlamasıyla suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti.

Geri Dön 09 Eylül 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN