Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Ağustos 2023 Salı

Pisi pisine ölüm: Dur ihtarına uymayan iki genç hayatını kaybetti

Fransa'nın Limoges kentinde, elektrikli scooter kullanan iki genç, polisin 'dur' ihtarına uymadı ve kaçmaya başladı. Araba çarpan gençler hayatını kaybetti.

5 Ağustos Cumartesi gece yarısı saatlerinde yaşanan olayda, 17 yaşındaki elektrikli scooter sürücüsü ve arkadaşının trafik polisinin dur ihtarına uymadığı, polis tarafından kovalanan scooterın ters yöne dönen bir kavşağa girip bir otomobile çarptığı bildirildi. İki genç de, kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybetti. Kazaya karışan aracın sürücüsü ve araçtaki yolcular ise kazayı fiziksel yara almadan atlattı. 

Scooter çalıntı çıkmadı, sürücünün kanında alkol veya uyuşturucu bulunmadı

Polisten yapılan açıklamada, scooter sürücüsünün polisten kaçarken hız sınırını aştığı ve çok kez kırmızı ışıkta geçtiği belirtildi. Trafik kontrolü, scooterın çalıntı olması şüphesi nedeniyle yapılmıştı. Ancak kazadan sonra başlatılan soruşturmada, söz konusu scooterın aranan çalıntı scooter olmadığı tespit edildi. 17 yaşındaki sürücünün kanında alkol veya uyuşturucuya da rastlanmadı. 

Geri Dön 08 Ağustos 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN