Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
05 Kasım 2022 Cumartesi

Parlamentoda ırkçılık!

Fransa parlamentosunda aşırı sağcı Ulusal Birlik Partisi milletvekili, Akdeniz’deki göçmenlerle ilgili konuşan siyahi milletvekiline “Afrika’ya dönsün” diye bağırdı.

Fransız parlamentosunda, aşırı sağcı Ulusal Birlik Partisi’nden bir milletvekili, Akdeniz’de mahsur kalan bir göçmen gemisi ile ilgili konuşan siyahi milletvekiline, “Afrika’ya dönsün” diye bağırdı. Parlamentoda büyük tepki yaratan olay nedeniyle oturuma ara verildi. 

Aşırı sağcı milletvekili, “Afrika’ya dönsünler” dediğini, bu sözlerin siyahi milletvekiline değil Akdeniz’de mahsur kalmış olan göçmenlere yönelik olduğunu söyleyerek kendini savundu. 

Ulusal Birlik Partisi, göçmen karşıtı ve ırkçı politikalarıyla biliniyor. Başbakan Elisabeth Borne, olayın ardından “Irkçılığın demokrasimizde yeri yok” açıklamasında bulundu, milletvekiline yaptırım uygulanacağını söyledi. 

Geri Dön 05 Kasım 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN