Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Haziran 2023 Pazartesi

Parkta çocukları bıçaklayan saldırgan özel hücreye alındı

Annecy’de bulunan bir parkta 4’ü çocuk 6 kişiyi bıçakla yaralayan Suriye uyruklu mülteci ‘intihar etme’ olasılığına karşın özel hücreye transfer edildi.

Fransa’nın Annecy kentinde, 8 Haziran’da Suriye uyruklu olduğu bildirilen bir mülteci çocuk parkında 4’ü çocuk 2’si yetişkin 6 kişiye bıçakla saldırarak yaraladı.

Suriye uyruklu saldırgan Abdalmasih H.’nin 2013 senesinde Türkiye’ye gelip tanıştığı kadınla İsveç’e gidip evlendiği belirtildi. 31 yaşında Suriye uyruklu saldırganın 3 yaşında bir çocuğu olduğu öğrenildi. 10 yıl İsveç’te mülteci olarak yaşadığı belirtilen Abdalmasih H.’nin İsveç polisi tarafından tanınmadığı ortaya çıktı.

Özel hücreye alındı

Tutuklanan saldırgan Abdalmasih H.’nin, intihar etme olasılığına karşı yaşamına son vermesine sebep olabilecek herhangi bir nesnenin bulunmadığı özel hücreye transfer edildiği bildirildi.

Ayrıca zanlının hala ifade vermeyip sessizliğini koruduğu ifade edildi.

Geri Dön 12 Haziran 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN