Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
01 Kasım 2023 Çarşamba

Paris'te 'tekbir getiren' peçeli kadın polis tarafından vuruldu

Fransa'nın başkenti Paris'te, 'peçeli' bir kadın tekbir getirerek "Bum" şeklinde patlama sesi çıkardı. Polis 'dur emrine uymayan' kadına sekiz el ateş etti.

Paris emniyet müdürü tarafından yapılan açıklamaya göre, sabah 07.30 sularında seyahat eden iki yolcu, polisi arayarak 'peçeli' bir kadının "Hepiniz öleceksiniz" diye tehdit savururken tekbir getirdiğini ve "Bum" şeklinde bomba patlamasına benzer ses çıkardığını bildirdi.

Treni Paris'teki Bibliothèque François Mitterrand durağında durduran polis, şüphelinin ayağa kalkarak ellerini göstermesi yönündeki emirlerine uymaması üzerine sekiz el ateş açtı.

Karnından vurularak ağır yaralanan kadın hastaneye kaldırıldı. 38 yaşında olduğu belirtilen şüphelinin hayati tehlikesinin devam ettiği, ancak ameliyat sonrasında durumunun stabil olduğu kaydedildi. 

Yapılan kontrollerde kadının üzerinde patlayıcı veya silah olmadığı anlaşıldı.

Fransa’da 13 Ekim'de Arras'ta bir öğretmenin sabıkalı bir genç tarafından öldürülmesinin ardından terörle mücadele planında alarm seviyesi "acil saldırı" olarak ifade edilen en yüksek düzeye çıkarıldı. O tarihten bu yana ülke çapındaki bomba ihbarları havaalanları, tren istasyonları, Louvre Müzesi ve Versay Sarayı gibi turistik yerlerin çok sayıda kez tahliye edilmesine yol açtı.

Geri Dön 01 Kasım 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN