Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'dan Türkiye'ye vize kolaylığı sözü - 19 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Mart 2024 Pazartesi

Paris'te gündüz vakti postane soygunu

Paris'in Essonne bölgesine bağlı Evry-Courcouronne'da yer alan bir postane, gündüz vakti, silahlı ve maskeli iki kişi tarafından soyuldu.

Olay, cuma sabahı saat 09.15 sıralarında gerçekleşti. Soyguncular ilk olarak güvenlik kameralarını devre dışı bıraktı, ardından içeride bulunan iki postane çalışanını ve işe yeni gelen bir temizlik görevlisini etkisiz hâle getirdi. Nakit para çekme makinalarının kasalarını açtıran soyguncular, yaklaşık 150 bin avro değerindeki nakit parayı ve bozuk para rulolarını yanlarında getirdikleri çantalara doldurdu.

Ayrıca, olay yerinden ayrılmadan önce çalışanların cep telefonlarını da aldılar. Essonne Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlatırken, organize suçla mücadele birimi soyguncuların peşine düştü.

Geri Dön 18 Mart 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN