Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Mayıs 2024 Pazartesi

Paris'te gündüz gözüyle kuyumcu soygunu

Paris'in lüks alışveriş caddesi Montaigne'de bulunan Harry Winston kuyumcusunda hafta sonu gündüz gözüyle bir soygun gerçekleşti.

Ünlü Champs-Elysees Caddesi ile kesişen Montaigne'deki soygun, görgü tanıklarına göre hızlı ve planlı bir şekilde gerçekleşti. Saat 11.45 civarında mağazaya gelen 4 soyguncu, 2 motosikletle vitrinlere saldırarak 9 vitrini kırdı ve çalınacak eşyaları çantalara doldurdu.

Soyguncular, motosikletlerine binerek havaya ateş açtıktan sonra kaçtı. Polis ekipleri olay yerinde araştırmalarını sürdürürken, soyguncuların izleri kayboldu. Çalınan değerli ürünlerin önemli bir miktarda olduğu belirtilirken, eşyaların mali değeri hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Daha önce 2007 ve 2008 yıllarında yaşanan iki büyük soygunda, mağazadan 78,5 milyon avro değerinde 900 parça değerli eşya çalınmıştı. Yakalanan 8 soyguncu, 2015 yılında Paris Ağır Ceza Mahkemesi tarafından çeşitli hapis cezalarına çarptırılmıştı.

Geri Dön 20 Mayıs 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN