Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Aralık 2022 Cumartesi

Paris’te Ahmet Kaya Kültür Merkezi’ne silahlı saldırı: 3 ölü, 3 yaralı

Fransa’nın başkenti Paris’te Ahmet Kaya Kültür Merkezi’ne silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda 3 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

Paris’te Ahmet Kaya Kültür Merkezi’ne silahlı saldırı: 3 ölü, 3 yaralı

Savcılık saldırganın 69 yaşında olduğu ve daha önce ırkçı şiddet suçlamasıyla tutuklanıp yakın zamanda serbest bırakıldığını duyurdu. Saldırgan silahıyla birlikte yakalandı. 2021 yılında bir göçmen merkezine silahlı saldırı düzenleyen saldırgan, hapse girdi ancak 12 Aralık 2022’de şartlı tahliye edildi. Tahliyesinden 11 gün sonra da bu saldırıyı gerçekleştirdi.

Saldırının gerçekleştiği Paris'in 10. bölgesinde, Türkiye'den gelen göçmenler tarafından işletilen çok sayıda iş yeri bulunuyor. Görgü tanıkları, saldırganın Ahmet Kaya Kültür Merkezi’ni, bir lokantayı ve berber salonunu hedef aldığını söyledi.

Saldırının ardından Avrupa'nın birçok kentinde protesto gösterileri düzenlendi. Paris'te göstericilerle polis arasında çatışma yaşandı.

Geri Dön 24 Aralık 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN