Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
30 Eylül 2023 Cumartesi

Paris’i tahtakuruları bastı

Başkent Paris, tahtakurularına karşı alarma geçti. Kentte baş gösteren sorunla ilgili, Paris Belediyesi hükûmeti göreve çağırdı.

Paris’i tahtakuruları bastı

Fransa’nın başkenti Paris’te tahtakurusu alarmı verildi. Paris Belediye Başkan Yardımcısı Emmanuel Gregoire, metrolarda ve sinema salonlarında hızla artan tahtakurularına dikkat çekti. Hükûmeti göreve çağıran Gregoir, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları öncesinde acil bir eylem planı başlatılmasını istedi. Kente mali destek çağrısında bulunan Belediye Başkanı, vatandaşın tahtakurularıyla mücadele için kişi başı 866 avro harcadığını belirtti. 

Parislilerin kabusu olan tahtakurularının sinema salonlarının bilet satışlarını da olumsuz etkilediği ifade edildi. Dün bir metronun vatman kabininde görülen böcekler nedeniyle, araç incelemeye alındı. Vatandaşa tahtakurularına karşı karanfil bulundurmaları tavsiye edildi. Ulusal Sağlık Güvenliği Dairesi (ANSES) ülkede her 10 haneden 1'inde tahtakurusu problemi yaşandığını bildirdi. Soruna karşı mücadele için ülke genelinde yılda 230 milyon avro harcandığı kaydedildi.

Geri Dön 30 Eylül 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN