Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
26 Ekim 2022 Çarşamba

Paris ve çevresinde grev çağrısı

Fransa’nın başkenti Paris ve civar bölgelerde toplu taşıma çalışanları 10 Kasım’da greve gitmeye hazırlanıyor.

Başkent Paris ve çevresindeki bölgelerde toplu ulaşımı sağlayan RATP’nin çalışanları, 10 Kasım’da büyük çaplı bir greve gitmeye hazırlanıyor. 24 saatlik grev boyunca, bölgedeki tren, otobüs, metro ve tramvay seferlerinin tamamen durması bekleniyor. 

Aylardır devam eden sürücü eksikliği nedeniyle çalışma koşullarının ciddi ölçüde kötüleştiğini dile getiren sendikalar, yeni personel alınmasını ve maaşların enflasyona göre artırılmasını talep ediyor. 

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda ülke çapında akaryakıt krizine yol açan rafineri grevleri ise 2 TotalEnergies rafinerisinde hâlen devam ediyor. Sadece Nisan-Haziran 2022 döneminde 5,7 milyar avro net kar elde eden şirket, işçilerin yüzde 10 maaş zammı talebini reddediyor. 

Geri Dön 26 Ekim 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN