Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
27 Aralık 2022 Salı

Paris saldırganı konuştu: Avrupalı olmayan herkes düşman

Fransa’nın başkenti Paris’te Ahmet Kaya Kültür Merkezi’ne dönük saldırının faili konuştu. Zanlı, “Avrupalı olmayan tüm yabancılar düşman” dedi.

Paris saldırganı konuştu: Avrupalı olmayan herkes düşman

Paris’te cuma günü Ahmet Kaya Kültür Merkezi yakınlarında bir silahlı saldırı düzenlenmişti. Saldırıda 3 kişinin hayatını kaybetmesine, 3 kişinin de yaralanmasına yol açan 69 yaşındaki saldırgan, dün hakim karşısına çıktı. 

Paris Cumhuriyet Savcılığı tarafından yapılan açıklamada, zanlının depresif ve intihara meyilli olduğu, yabancılara karşı patolojik bir nefret beslediği aktarıldı. Zanlı, cumartesi günü psikiyatri kliniğinde gözlem altına alınmış, ırkçı olduğunu ve Avrupalı olmayan tüm yabancıları düşmanı olarak gördüğünü itiraf etmişti. 

Silahlı saldırının ardından Paris sokaklarında Kürtlerin düzenlediği protesto eylemleri, PKK üyelerinin de katılımıyla çatışmaya dönüştü. Çıkan olaylarda 31 polis ve 1 protestocu yaralandı, 11 kişi gözaltına alındı.

Geri Dön 27 Aralık 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN