Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Aralık 2022 Çarşamba

Paris saldırganı ‘cinayet’ ve ‘cinayete teşebbüs’ten yargılanacak

Fransa’da Ahmet Kaya Kültür Merkezi’ne saldırı düzenleyerek 3 kişiyi öldüren ve 3 kişiyi de yaralayan saldırgan ‘cinayet’ ve ‘cinayete teşebbüs’ suçlamalarıyla yargılanacak.

23 Aralık Cuma günü Paris’te düzenlediği silahlı saldırıda 3 kişinin ölümüne, 3 kişinin de yaralanmasına yol açan William M.’in, cinayet ve cinayete teşebbüs suçlarından tutuklu yargılanmasına karar verildi. 

Saldırgan, Aralık 2021’de Paris’te bir göçmen merkezine kılıçla saldırdığı için tutuklanmış, 1 yıl hapis yattıktan sonra şartlı tahliyeyle serbest bırakılmıştı. Silah bulundurmamak ve psikiyatrik tedavi görmek şartıyla serbest bırakılan zanlı, hapisten çıktıktan sadece 11 gün sonra bu saldırıyı düzenledi. Le Monde gazetesi, savcılık ve polisi, saldırganı yeterince ciddiye almamak ve mağdurlara karşı ayrımcı davranmakla suçladı. 

Geri Dön 28 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN