Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Ekim 2023 Çarşamba

Paris Orly Havalimanı'nda grev nedeniyle uçuşlar iptal edildi

Fransa’nın en büyük ikinci havaalanı olan Paris Orly’de, işçilerin grev kararı nedeniyle 12-14 Ekim tarihlerinde bazı uçuşların iptal edileceği bildirildi.

Paris Orly Havalimanı'nda grev nedeniyle uçuşlar iptal edildi

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (DGAC), grev nedeniyle, söz konusu tarihlerde, Paris Orly uçuşlarının yüzde 40'ının iptal edilmesini talep etti. Buna ek olarak, Paris-Beauvais Havalimanı'nda yüzde 15, Marseille Provence Havalimanı'nında ise yüzde 20 uçuş iptalleri yaşanacağı duyuruldu. DGAC, işçi grevi nedeniyle hava yolu şirketlerinden o tarihler arasında yapacağı Paris Orly uçuşlarının yüzde 40'ını iptal etmesini istedi.

USAC-CGT sendikasına bağlı trafik kontrol hizmetleri çalışanları, ücret eşitsizliği, emeklilik reformu ve iş koşullarının iyileştirilmesi için 12-14 Ekim'de greve gidecek. 

Geri Dön 11 Ekim 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN