Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Ağustos 2023 Salı

Paris Olimpiyatları otel fiyatlarını 15 kata kadar artırdı

Paris’te 2024’te düzenlenecek Yaz Olimpiyatları nedeniyle başkentte önümüzdeki yaz için otel fiyatları ortalama altı kat arttı. Bazı oteller, olimpiyat dönemi için rezervasyon fiyatlarını 15 kata kadar artırdı.

Olimpiyatlar, gelecek yıl 26 Temmuz-14 Ağustos tarihleri arasında Paris'te düzenlenecek. Bu tarihlerde başkentin 15 ila 20 milyon turist ağırlaması bekleniyor. Bölgedeki otellerin yüzde 20’si, söz konusu tarihler için şimdiden tamamen doldu.

Le Parisien gazetesinin haberine göre, yüksek talepten faydalanan otel işletmecileri, oda fiyatlarına fahiş zamlar yaptı. Paris ve çevresini kapsayan Ile-de-France bölgesinde otel fiyatları ortalama 6 kat arttı. Gecelik oda ücreti bu yaz 90 avro olan üç yıldızlı bir otel ise, 2024 yazında olimpiyatların düzenleneceği tarihler için gecelik ücreti 1.363 avroya yükseltti. Bu, 15 katın üzerinde bir artış anlamına geliyor.

Kıyı kentlerindeki otel fiyatlarında da bu seneye kıyasla 4 ila 7 kat artış görüldü.

Geri Dön 15 Ağustos 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN