Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Nisan 2024 Çarşamba

Paris Olimpiyatları için milyonlarca hatıra para basılıyor

Fransa'da, bu yaz düzenlenecek Paris Olimpiyatları için, 4 milyonu öğrencilere dağıtılmak üzere 24 milyon adet hatıra 2 avro basılacak.

Paris Olimpiyatları için milyonlarca hatıra para basılıyor

Fransa, yaz aylarında düzenlenecek Paris Olimpiyatları için özel madeni 2 avrolar basıyor. Fransız basınına göre, 4 milyon öğrenciye 2 avroluk hatıra madeni paralar dağıtılmaya başlandı. Paris Darphanesi tarafından yapılan açıklamada, haziran ayına kadar toplamda 24 milyon adet 2 avroluk hatıra parasının basılacağı ve bu paraların Fransız halkına dağıtılacağı belirtildi.

Bu özel tasarımlı 2 avroluk hatıra paraların bir yüzünde Paris'in ünlü simgesi Eyfel Kulesi yer alıyor. Ancak, bu hatıra paraların internette satışa sunulduğu ve bin avrodan fazla fiyatlarla alıcı bulduğu bildirildi. Darphane yetkilileri, bu paraların nominal değerinin sadece 2 avro olmasına rağmen, sınırlı sayıda basıldığı için internette yüksek fiyatlar talep edildiğini ifade etti.

Geri Dön 24 Nisan 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN