Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Eylül 2023 Pazartesi

"Paris Nefes Alıyor" etkinliği: Başkent gün içinde araç trafiğine kapatıldı

Fransa'nın başkenti Paris, "Paris Nefes Alıyor" etkinliği kapsamında araç trafiğine kapatıldı.

Parisliler, yerel saatle 11.00-18.00 arasında motorlu araçlarını kullanamadılar. Şanzelize Caddesi dahil olmak üzere bazı yollar etkinlik süresince trafiğe kapatıldı. Skuter, paten ve kaykay gibi alternatif ulaşım araçları kullananlar, koşu ve yürüyüş yapanlar ise caddeleri doldurdu.

Toplu taşıma, acil yardım araçları ve taksiler etkinlikten muaf tutuldu, ancak hız sınırları saatte 20 kilometreye düşürüldü. Pazar günü Paris'e giriş yapan sürücülerin ise ikametlerini kanıtlayan resmi belgeyi sunmaları gerekti. Aksi takdirde, güvenlik güçleri araçların geçişine izin vermiyor.

Paris'te yıl boyunca motorlu araçlar ve elektrikli skuterler için şehir içi hız limiti saatte 30 kilometre olarak uygulanıyor. Paris Belediyesi, bu tür önlemlerle şehir içi hava kalitesini artırmayı ve çevreyi korumayı hedefliyor.

Geri Dön 18 Eylül 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN