Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Mayıs 2024 Çarşamba

Paris-Moskova gerilimi artıyor

Fransa’nın Moskova Büyükelçisi Pierre Levy, Rus Dışişleri Bakanlığına çağrılarak, "Fransa’nın Ukrayna politikasının yıkıcı olduğu ve meselenin büyümesine yol açtığı" ifade edildi.

Rusya Dışişleri Bakanlığı, Fransa'yı Ukrayna konusunda uyardı. Fransa’nın Moskova Büyükelçisi Pierre Levy, bakanlığa çağrılarak, "Fransa’nın Ukrayna politikasının yıkıcı olduğu ve meselenin büyümesine yol açtığı" ifade edildi. Fransa’nın Ukrayna’ya askeri birlik gönderme ihtimalinin bölgedeki Rusya’nın hedefine ulaşmasını engelleyemeyeceği ancak bölgedeki krizi tırmandıracağı ileri sürüldü.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, geçtiğimiz aylarda verdiği bir demeçte, Ukrayna'ya asker gönderme ihtimallerinin bulunduğunu duyurmuştu.

Geri Dön 08 Mayıs 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN