Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Mayıs 2023 Çarşamba

Paris Emniyeti, Neo-Nazi gösterisine izin verdi

Fransa’da emeklilik reformu karşıtı protestolar ve Cumhurbaşkanı Macron’un ziyaret edeceği bölgelerdeki gösteriler yasaklanırken, Paris Emniyeti, Neo-Nazi gösterisine ‘kamu düzenini bozma riskli teşkil etmediği’ gerekçesiyle izin verdi.

Geçtiğimiz hafta sonu, tamamen siyahlar içinde yaklaşık 600 Neo-Nazinin Paris şehir merkezinde yürüyüş yapması, ‘protesto hakkı’ tartışmalarını alevlendirdi. 

Yardım kuruluşu Attac, ‘Devlet tencere çalmayı yasaklarken, aşırı sağcılar Paris’in merkezinde nefret gösterisi yapıyor’ açıklamasında bulundu. Sosyalist Parti de, ‘500 neo-Nazi ve faşistin Paris'in göbeğinde yürüyüş yapmasına izin verilmesi kabul edilemez’ diyerek, İçişleri Bakanı Gerald Darmanin’i bir açıklama yapmaya çağırdı. 

Paris Emniyet Müdürlüğü, gelen tepkilerin ardından, “Kamu düzenine yönelik kanıtlanmış bir risk olmadığı sürece bir gösteriyi engellemek için yasal yetkilere sahip değiliz” açıklamasını yaptı.

Geri Dön 10 Mayıs 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN