Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Haziran 2024 Cuma

Olimpiyat oyunlarında sıcak hava tehlikesi

Başkent Paris'te 26 Temmuz - 1 Ağustos arasında düzenlenecek olimpiyat oyunlarında, normalden daha sıcak bir hava akımı bekleniyor.

Fransa'da 26 Temmuz - 1 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Paris Olimpiyat Oyunları için hazırlıklar sürüyor. Meteoroloji birimleri, olimpiyatlar sırasında ülkede sıcak hava dalgasının etkili olmasını bekliyor. Fransa için "normalden sıcak bir hava akımı en olası senaryo" olarak değerlendiriliyor.

Sporcu sağlığını ve performansını etkileyebilir

Uzmanlar, yüksek sıcaklıkların sporcuların sağlığını ve performansını olumsuz etkileyebileceği konusunda uyardı. Britanya Sürdürülebilir Spor Derneği'nin (BASIS) yayımladığı raporda, sporcuların aşırı sıcak nedeniyle kramp ve sıcak çarpması gibi sorunlar yaşayabileceği belirtildi.

Geri Dön 28 Haziran 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN