Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Mayıs 2024 Salı

Olimpiyat Meşalesi Fransa’ya ulaştı

Yunanistan’da yakılarak 12 gün önce yola çıkan Olimpiyat Meşalesi, 2024 Olimpiyatlarının düzenleneceği Fransa’nın Marsilya kentine ulaştı.

Olimpiyat Meşalesi Fransa’ya ulaştı

Meşaleyi karşılamak için on binlerce kişi sokağa indi. 150 binden fazla kişinin katıldığı resmi karşılama törenine, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron da katılırken en az 5 bin polis görev aldı. Yerel basında çıkan haberlere göre; meşalenin, açılış törenine kadar ülke genelinde dolaşacağı duyuruldu.

Tören öncesinde, kentte olimpiyat karşıtı protestolarda gerçekleşti. Çevresel ve toplumsal krizleri artırdığı gerekçesiyle, binin üzerinde kişi organizasyonu protesto etti, “Zenginlerin olimpiyatı” yazılı pankartlar açıldı ve İsrail’in olimpiyatlardan men edilmesi çağrısında bulunuldu.

Geri Dön 14 Mayıs 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN