Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Nisan 2024 Pazartesi

Okul çıkışı darp edilen çocuk hayatını kaybetti

Paris'e yakın Viry-Chatillon kentinde okul çıkışında saldırıya uğrayan 15 yaşındaki öğrenci, hastanede hayatını kaybetti.

Paris'e yakın Viry-Chatillon kentinde bir öğrenci, okul çıkışında bir grup saldırgan tarafından darp edilerek ağır yaralandı. Perşembe günü yaşanan bu trajik olayda, henüz kimliği belirlenemeyen saldırganlar, öğrenciyi vahşice dövdükten sonra olay yerinden kaçtı. Olayın ardından hemen hastaneye kaldırılan 15 yaşındaki öğrenci, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Essonne Valisi Frederique Camilleri, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, genç öğrencinin ölümünü doğruladı ve olayın son derece üzücü olduğunu belirtti. Saldırganların kimliği ve nedenleri henüz belirlenemedi. Ancak polis, saldırganları bulmak için geniş çaplı bir soruşturma başlattı.

Bu olay, Fransa genelinde artan okul şiddeti vakalarının bir örneği olarak kayda geçti. Toplumda büyük endişe yaratan bu tür saldırılar, yetkililerin daha etkili önlemler alması gerektiği konusunda bir kez daha tartışmalara yol açtı. Saldırganların bulunması ve adalete teslim edilmesi için yetkililerin titizlikle çalışması bekleniyor.

Geri Dön 08 Nisan 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN