Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Mayıs 2024 Çarşamba

Mona Lisa’ya özel oda ayrılacak

Fransa’nın başkenti Paris’te Louvre Müzesi'nde yer alan Leonardo da Vinci’nin ünlü tablosu Mona Lisa tablosunun sergi koşullarının iyileştirilmesi planlanıyor.

Mona Lisa’ya özel oda ayrılacak

Müze yönetimi, Kültür Bakanlığı ile görüşmelerin başladığının, bu kapsamda eserin özel bir odaya taşınabileceğini duyurdu. Mona Lisa’yı, 2023’te 9 milyon kişinin ziyaret etmiş, bu kişilerin yüzde 80’ini tablonun önünde cep telefonlarıyla fotoğraf çekmişti.

Dünyaca ünlü eser Mona Lisa, Louvre Müzesi’nin en büyük salonu Salle des Etats’da koruyucu bir camekân içinde sergileniyor.  Tablo, 16. yüzyıl Venedikli ressamların eserleriyle aynı mekânda ve Louvre'un en büyük tablosu olan Paolo Veronese'nin Cana'da Düğün tablosuyla karşı karşıya bulunuyor.

Geri Dön 01 Mayıs 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN