Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Eylül 2023 Pazartesi

Moda haftasında sergilenecek koleksiyon çalındı

Fransa'da ünlü moda markası Balmain'in Paris Moda Haftası'nda sergilemeyi planladığı koleksiyon, defileye sadece 10 gün kala çalındı.

Balmain Moda Evi Direktörü Olivier Rousteing, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, kendi tasarımı olan ve 25 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında Paris Moda Haftası'nda tanıtılması planlanan koleksiyonunun çalındığını duyurdu.

Rousteing, koleksiyonun bulunduğu kamyonetin gece saatlerinde Paris'in havalimanına yakın bir yerde kimliği belirsiz kişiler tarafından durdurulduğunu ve kamyonetin şoförünün saldırıya uğradığını açıkladı. Gasbedilen koleksiyon, toplamda 50 parçadan oluşuyordu.

Bu olayın ardından Rousteing, çalınan 50 parçayı tekrar hazırlayarak Paris Moda Haftası'na yetiştirmeyi planladığını dile getirdi.

Fransız basını, çalınan koleksiyonun aslında 2024 ilkbahar sezonu için tasarlandığını bildirdi.

Geri Dön 18 Eylül 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN