Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Haziran 2024 Salı

Mbappé'den Fransız halkına 'sandığa gidin' çağrısı

Fransa Milli Takım Kaptanı Kylian Mbappé, Fransız halkına "Aşırı uçlar iktidarın kapısını çalıyor. Ülkemizin geleceğini şekillendirmek için sandığa gitmeliyiz" çağrısında bulundu.

Fransa Milli Takım Kaptanı Kylian Mbappé, Avrupa Futbol Şampiyonası’nda oynanacak ilk maç öncesinde Fransız halkına sandığa gitme çağrısında bulundu. Parti ismi vermeden, aşırılıklara ve radikal oluşumlara karşı uyarıda bulunan Mbappé, özellikle gençlerin oylarının çok önemli olduğunu vurguladı.

Mbappé, genel seçimleri Fransa için tarihi bir an olarak değerlendirdi ve "Aşırı uçlar iktidarın kapısını çalıyor. Ülkemizin geleceğini şekillendirmek için sandığa gitmeliyiz" dedi. Seçimlerin futboldan çok daha önemli olduğunu belirten Mbappé, siyasi açıklamalarının takımın sahadaki performansını etkilemeyeceğini savundu. 

Fransa Futbol Federasyonu, Mbappé'nin açıklamasının ifade özgürlüğüne uygun olduğunu belirtti.

Geri Dön 18 Haziran 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN