Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Nisan 2023 Çarşamba

Marsilya’da patlama: Çöken binaların enkazında 6 kişinin cesedi bulundu

Fransa'nın Marsilya kentinde, patlama sonucu iki bina çöktü. Çöken binaların enkazından 6 kişinin cansız bedenine ulaıldı, 5 kişi yaralı kurtarıdı, 2 kişi ise kayıp.

Fransa’nın güneyindeki Marsilya kentinde, patlama sonucu çöken iki binanın enkazında altı kişinin cesedine ulaşıldı. Beş kişi ise yaralı şekilde kurtarıldı ve hastaneye kaldırıldı. İki kişi ise kayıp, arama kurtarma çalışmaları sürüyor.

Patlamanın bir gaz kaçağından kaynaklandığı düşünülüyor. Marsilya Belediye Başkanı Benoit Payan, konutlarda yapısal bir problem olmadığını açıkladı, ancak şehir savcılığı, ‘kasıtsız adam öldürme’ suçlamasıyla soruşturma başlattı.

Patlama sonrası şehirde yas ilan edildi, bayraklar yarıya indirildi. Çevredeki 40 binada yaşayan yaklaşık 200 kişi bölgeden tahliye edildi. 

Geri Dön 12 Nisan 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN