Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
09 Mayıs 2023 Salı

Macron’un ziyaret edeceği iki şehirde gösteri yasağı

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un 8 Mayıs Zafer Günü’nde ziyaret edeceği Paris ve Lyon kentlerinde gösteri yasağı getirildi. Macron ve diğer birçok bakan, emeklilik reformunun yasalaşması nedeniyle gittikleri her yerde protestolar ve sert tepkiyle karşılaşıyor.

8 Mayıs, Almanya’nın teslim olmasıyla İkinci Dünya Savaşı’nın resmen sona ermesinin 78’inci yıldönümü. Macron’un 8 Mayıs’ta önce Paris Zafer Takı’ndaki anma törenlerine katılacağı, sonra da Lyon’da Fransız direnişinin en önemli isimlerinden Jean Moulin'ı anacak. 

Paris ve Lyon valilikleri, iki kentte de bütün gösterilerin yasaklandığını duyurdu. Macron’un ziyaret edeceği bölgelerde, güvenlik önlemleri de azami seviyeye çıkarıldı. Sendikalar ise, Lyon’da polisin barikat kurduğu bölgelerin dışında protesto düzenleyeceklerini açıkladı. 

Geri Dön 09 Mayıs 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN