Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Nisan 2023 Salı

Macron’a ‘hakaret eden’ üç protestocu mahkemeye çıkacak

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’a, Doğu Fransa’nın Alsace bölgesine yaptığı ziyaret sırasında hakaret ettikleri gerekçesiyle gözaltına alınan üç protestocu, eylül ayında hakim karşısına çıkacak. 

Macron’a ‘hakaret eden’ üç protestocu mahkemeye çıkacak

Macron, emeklilik yaşını kademeli olarak 64’e çıkaracak reformun yasalaşmasından sonra çıktığı ilk gezide sert protestolarla karşılaşmış, kalabalıktaki üç protestocunun Macron’a bağırarak hakaret ettiği rapor edilmişti. Gözaltına alınan üç kişi, ‘kamu görevlisine yönelik aşağılama ve hakaret’ suçlamasıyla, bir yıla kadar hapis ve 15 bin avroya kadar para cezasıyla yargılanacak. 

Macron dibe vuruyor

Cumhurbaşkanı olarak ikinci döneminin birinci yılını bitiren Macron’un popülerliği, tartışmalı emeklilik reformu nedeniyle son aylarda dibe vurdu. Odoxa-Backbone danışmanlık şirketinin son kamuoyu anketine göre, sadece dört seçmenden biri Macron hakkında olumlu düşünüyor.

Geri Dön 25 Nisan 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN