Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Şubat 2023 Pazartesi

Macron: Rusya’nın Ukrayna’da yenilgiye uğratılmasını istiyorum

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, "Rusya'nın Ukrayna'daki savaşta yenilgiye uğratılmasını ve Ukrayna'nın da konumunu savunabilmesini istiyorum" dedi.

Macron: Rusya’nın Ukrayna’da yenilgiye uğratılmasını istiyorum

Macron, Fransız basınına konuştu. Batılı ülkelere, Kiev yönetimine askeri desteği artırmaları çağrısında bulunan Macron, savaşın uzun sürebileceğine işaret ederek "Rusya'nın Ukrayna'daki savaşta yenilgiye uğratılmasını ve Ukrayna'nın da konumunu savunabilmesini istiyorum" ifadesini kullandı.

Rusya'nın ‘ezilmesi’ için savaşın uzatılmasını isteyenler olduğunu savunan Macron, şöyle konuştu:

Rusya'ya kendi topraklarında saldırarak tamamen mağlup olmasını amaçlamamız gerektiğini düşünenler gibi düşünmüyorum. Onlar, her şeyden öte Rusya'nın ezilmesini istiyor. Fransa'nın tutumu, hiçbir zaman bu olmadı ve hiçbir zaman da olmayacak.

Geri Dön 20 Şubat 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN