Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
17 Kasım 2023 Cuma

Macron: İsviçre'nin tarafsızlığına saygı duyuyorum

Macron, İsviçre yapımı silahların Ukrayna'ya yeniden ihraç edilmesinin reddedilmesine ilişkin, "İsviçre'nin tarafsızlığına saygı duyuyorum" ifadelerini kullandı.

Resmi ziyaret kapsamında İsviçre'ye gelen Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, İsviçre ile NATO arasındaki savunmaya ilişkin işbirliğinin artırılması gerektiğini savundu. Macron, Avrupa'da savunma sorununun, giderek daha fazla gündeme geldiğine dikkat çekti. 

Şubat 2022'de Rusya-Ukrayna Savaşı'nın başlamasından bu yana İsviçre’de federal hükûmet, Almanya, İspanya ve Danimarka'nın İsviçre'den satın alınan askeri teçhizatın yeniden Ukrayna’ya ihraç edilmesine yönelik taleplerini reddetti. İsviçre, silah satışında, bunları yeniden ihraç etmek isteyen ülkelere izin istemesini şart koşuyor. 

Geri Dön 17 Kasım 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN