Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
27 Mayıs 2023 Cumartesi

Macron: Fransa, ‘medeniyetsizleşme’ riski altında

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, çarşamba günü yapılan kabine toplantısında, bakanlara Fransa’nın ‘medeniyetsizleşme’ riskli altında olduğunu söyledi. 

Macron’un açıklaması, ülkedeki bir hafta içinde bir hemşire ve üç polis memurunun ölmesi, ve Marsilya’da silahlı saldırı düzenlenmesinin ardından geldi. 

Fransa’da geçtiğimiz hafta bir hemşire ‘psikiyatrik sorunları olan’ bir hasta tarafından bıçaklanarak öldürüldü, üç polis memuru trafik kazasında hayatını kaybetti, ve Marsilya’da mafya bağlantılı olduğu anlaşılan silahlı saldırıda üç kişi vefat etti. 

Le Parisien gazetesinin haberine göre, Cumhurbaşkanı, kabine toplantısında ‘Bu medeniyetsizleştirme sürecine karşı koymak için yorulmadan çalışmalıyız’ ifadelerini kullandı.

Macron’un, polis memurlarının anma törenine katılmak için Fransa’ya yapacağı geziyi güvenlik endişeleri nedeniyle iptal ettiği belirtildi.

Geri Dön 27 Mayıs 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN