Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Eylül 2023 Cumartesi

Macron: Avrupa, sınırlarını daha iyi korumalı

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, İtalya'ya yaşanan göçmen akınıyla ilgili konuştu ve "Avrupa sınırları daha etkili korunmalı" dedi.

Macron: Avrupa, sınırlarını daha iyi korumalı

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Avrupa'nın sınırlarını daha etkili bir şekilde koruması gerektiğini söyledi. Macron, ziyareti sırasında İtalya'nın Lampedusa Adası'nda yaşanan göçmen akınına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Macron, göç sorununun tüm Avrupa için önemli olduğunu vurgulayarak, bu tür durumlarda insani bir yaklaşımın gerekliliğine dikkat çekti. Akdeniz'i geçerek Avrupa'ya ulaşmaya çalışan insanların hayatlarını riske attığını söyledi.

Fransa Cumhurbaşkanı, İtalya'nın yanında olmanın AB'nin sorumluluğu olduğunu ifade etti ve "Avrupa, sınırlarını daha etkili bir şekilde korumalı." dedi.

Macron, ayrıca Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin'in İtalya İçişleri Bakanı Matteo Piantedosi ile Lampedusa Adası'ndaki durumu görüştüğünü ve Fransız ve İtalyan hükümetlerinin bu konuda çalışmalar yürüttüğünü ve kararlar alacaklarını belirtti.

Geri Dön 16 Eylül 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN