Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Ekim 2023 Pazartesi

Louvre ve Versailles tahliye edilerek kapatıldı

Fransa'nın başkenti Paris'te dünyaca ünlü Louvre Müzesi, bomba ihbarı nedeniyle tahliye edilerek kapatıldı. Versailles Sarayı da bomba alarmı nedeniyle tahliye edildi.

Fransa'da bir öğretmenin öldüğü ve iki kişinin yaralandığı okul saldırısının ardından Paris'teki turistik mekanlarda güvenlik tedbiri alındı. Louvre Müzesi güvenlik gerekçesiyle ziyarete kapatıldı ve boşaltıldı. Versailles Sarayı'nda ise bomba alarmı verildi ve tahliye edildi.

Louvre Müzesi'nin kapatılma kararının, yazılı tehditler almasının sonucu olduğu belirtildi. Müze, yaklaşık sekiz milyon ziyaretçiyi ağırladığı bir yılın ardından güvenlik önlemlerini artırdı. Müze yetkilileri, ziyaret rezervasyonu yapan kişilere geri ödeme yapacaklarını açıkladı. Öte yandan, bomba tehdidi sonrasında yaklaşık 15 bin ziyaretçi tahliye edildi.

Ordu sokağa indi

Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, vatandaşlara dikkatli olmaları çağrısında bulundu. Ülke genelinde güvenliği artırmak amacıyla Operation Sentinelle adlı askeri operasyon başlatıldı ve Fransa sokaklarında 7 bin asker görevlendirildi.

Geri Dön 16 Ekim 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN