Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
22 Eylül 2023 Cuma

Lampedusa'dan gelen göçmenler kabul edilmeyecek

Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, İtalya'nın Lampedusa Adası'na gelen düzensiz göçmenlerin Fransa’ya kabul edilmeyeceğini duyurdu.

Lampedusa'dan gelen göçmenler kabul edilmeyecek

Darmanin, Fransız CNews televizyonuna verdiği demeçte, İtalya'nın söz konusu göçmenleri Avrupa’ya dağıtmak yerine geldikleri ülkelere geri göndermesi gerektiğini savundu, “Fransa düzensiz göçmenleri hiçbir zaman hoş karşılamayacak" dedi.

Fransız Bakan, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen'in 'Lampedusa’daki göçmenlerin kıta ülkeleri arasında paylaşılması' fikrine ilişkin demecine atıfta bulunarak "Fransa, Lampedusa'daki göçmenleri almaya yönelik bir adım atmayacak. İtalya'ya, bu geçişleri önlemek için sınır korumasında yardım edebiliriz" ifadelerini kullandı.

Darmanin, AB yasaları kapsamında sadece sınırlarda iltica talebinde bulunan ve gerekli şartları sağlayan mültecilere kabül verilebileceğini belirtti.

Geri Dön 22 Eylül 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN