Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Haziran 2023 Salı

Kuraklığa karşı ilk yasaklar yürürlüğe girdi

Giderek artan kuraklığa karşı ilk yasaklar yürürlükte. Meurthe-et-Moselle'de araç yıkamak, havuz doldurmak, teras ve balkon yıkamak yasaklandı.

Fransa’nın Almanya sınırındaki Meurthe-et-Moselle bölgesinde, giderek artan kuraklığa karşı sıkı su kısıtlamaları yürürlüğe girdi. Araç yıkamak, havuz doldurmak, teras ve balkon yıkamak yasaklandı.

Bölge yetkilileri, yeraltı sularının normalin altında olması ve uzun süredir neredeyse hiç yağış görülmemesi nedeniyle, su tasarrufu tedbirlerinin tavsiyeden yasağa çevrildiğini duyurdu. 

Bölgede, 26 Haziran Pazartesi itibarıyla araçların yıkanması, özel ve kamusal havuzların doldurulması ve kullanılması, balkon ve terasların yıkanması, ve gündüz saatlerinde bahçelerin sulanması yasaklanadı. 

Yetkililer, ayrıca orman yangını riskine karşı ek önlemler alınacağını kaydetti. 

Geri Dön 27 Haziran 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN